Wyjątkowa noc?

2007-12-06
 Już od połowy listopada zaczynamy intensywnie myśleć jak spędzić tegorocznego sylwestra. Jak będzie wyglądać ta wyjątkowa, z założenia, inna niż wszystkie, impreza. Piszę z założenia, bo z doświadczenia wiem, że często ta wydawało by się niepowtarzalna zabawa nie różni się zbytnio od pierwszej lepszej imprezy w klubie. Nasze wygórowane oczekiwania wobec niej i mozolne przygotowania sprawiają, że w efekcie traci ona ten magiczny urok. Pewnie nie jednej z nas zdarzył się nieudany, mimo że z kolorowymi zimnymi ogniami i petardami to w rezultacie bez „fajerwerków” sylwester. Jest jednak parę okoliczności, które zagwarantują w 50 procentach sukces imprezy.

Na pierwszym miejscu znajduje się towarzystwo. Mówi się, że to właśnie ono w głównej mierze wpływa na jakość zabawy. Planując więc tę wyjątkową noc musimy wziąć pod uwagę kogo zapraszamy lub z kim wybieramy się na sylwestrowy bal. Kompletując listę gości uważajmy, żeby nie znalazły się na niej 4 pary i jeden singiel. Ta osoba, mimo dobrego klimatu imprezy będzie się czuła momentami mało komfortowo. Jeśli chodzi o tzw. „domówki” najlepszym rozwiązaniem będzie sprawdzone, znane towarzystwo.

Na drugim miejscu pod względem planowania zabawy sylwestrowej plasuje się miejsce, gdzie spędzimy tę wyjątkowa noc. Standardowym pomysłem jest zabawa w klubie muzycznym, mniej liczna impreza w mieszkaniu czy też bal sylwestrowy z prawdziwego zdarzenia. Nie miałam jeszcze okazji być na takim balu, myślę jednak, że może to być ciekawe i ekscytujące doświadczenie. Długa wieczorowa suknia, kosztowne dodatki, orkiestra i szampańska zabawa do białego rana.

Już od dłuższego czasu bardzo modne i często praktykowane, są wyjazdy w góry. Poza urokliwymi widokami i niezapomnianymi wrażeniami z sylwestra spędzonego na stoku jest jeszcze możliwość przedłużenia miłych chwil i przeznaczenie dnia lub dwóch na białe szaleństwo na nartach. W Internecie znajdziemy mnóstwo ofert, z organizowanymi atrakcyjnymi wyjazdami w góry. Pensjonaty prześcigają się z innowacyjnymi sposobami na spędzenie tej nocy właśnie u nich. I tak wybieramy spośród nocnych przejażdżek saniami, ekstremalnymi kuligami oraz regionalnymi biesiadami.

Inne trendy z kolei zachęcają do porzucenia zimnego klimatu na rzecz upałów w tropikach. Taka oferta kusi spędzeniem całkiem innego sylwestra niż ten do którego przyzwyczailiśmy się w kraju, mroźnego z śniegiem w tle. Zachęca zdjęciami lazurowego morza, złotych plaż i drinków w kokosowych skorupach. Jakby nie było tak spędzonego sylwestra zapamiętamy na bardzo długo.

Jest jeszcze inna opcja spędzenia tego specyficznego wieczoru. Kto zdążył się po kilku nieudanych sylwestrach uprzedzić to tego imprezowego święta może w tą styczniową noc pójść do pracy. Otóż nie jest tak jak nam się wydaje, że w ten wieczór bawi się cały kraj. Ktoś musi przecież zadbać o naszą zabawę. I jeśli rodzi się w nas politowanie dla osób, które muszą w ten wieczór poświęcić się dla dobra ogółu to rodzi się ono w nas niesłusznie. Bowiem wynagrodzenie za pracę w taką noc są trzy a nieraz czterokrotnie wyższe. Można więc połączyć przyjemne z pożytecznym. Co jest w tym wszystkim przyjemnego można by się zastanawiać. A to, między innymi, że można z współtowarzyszami „niedoli” odrobić sylwestra następnego dnia.

Najważniejsze jednak w tym wszystkim jest to, że bez względu na sposób spędzenia, miejsce, towarzystwo sylwester ma być po prostu udany!

Marta Sułek

(marta.sulek@dlastudenta.pl)
Dodaj imprezę Jeśli jesteś właścicielem lokalu gdzie organizowana jest zabawa Sylwestrowa, zapraszamy do zapoznania się z możliwością prezentacji Państwa imprezy w naszym portalu.

Jesteśmy jednym z największych serwisów sylwestrowych w polskim internecie notującym kilkaset tysięcy odsłon przed tą wyjątkową imprezą.
Dodaj ofertę
tel. 602 180 580 reklama@dlastudenta.pl
FB dlaMaturzysty.pl reklama