Sylwestrowa fryzura

2007-11-13
 Przy doborze fryzury na sylwestrową noc panuje istne szaleństwo. Każda kobieta chciałaby wyglądać niebanalnie i przyćmiewać blaskiem inne przedstawicielki płci pięknej. I każda może tak wyglądać i tak się czuć.

Sylwestrowa fryzura ma być efektowna i błyszcząca bez względu na to, gdzie się wybieramy. Powinna również być wykonana niezwykle precyzyjnie. Tak, by bez problemu przetrwała całonocne szaleństwo.

Nieśmiertelne są wszelkie koki. Zmienia się tylko ich forma. Fryzjerzy prześcigają się w wymyślaniu wciąż nowych wariantów tej, uchodzącej przecież za klasyczną, fryzury. I tak za sprawą odpowiednich dodatków zwykły koczek nabiera charakteru. Poza tym stanowi dobrą alternatywę dla długich włosów. Pięknie odsłania szyję, podkreśla kobiecość. Nie bez powodu kochają go wszystkie gwiazdy. Jeśli nie kok, to co? Modne są także wszelkie upięcia, końskie ogony, burze fal lub loków oraz całkiem gładkie uczesania. Wybór należy do każdej z nas. Fryzura ma nam pasować i mamy się w niej dobrze czuć. Integralnym elementem każdej sylwestrowej fryzury jest brokat. Powinien on być dopasowany do koloru kreacji. Daje naprawdę piorunujący efekt, ale nie przesadzajmy z ilością.

Na koniec dwie ważne wskazówki. Po pierwsze pamiętajmy, by fryzura pasowała do miejsca, w które się wybieramy. Elegancki kok raczej nie będzie pasował na prywatkę. Po drugie uważajmy, by nasza fryzura nie okazała się zbyt przestylizowana. Bo wówczas może się okazać, że owszem będziemy główną „atrakcją” wieczoru, ale z pewnością  nie w takim znaczeniu, jak byśmy chciały.

Katarzyna Stec

(katarzyna.stec@dlastudenta.pl)
Dodaj imprezę Jeśli jesteś właścicielem lokalu gdzie organizowana jest zabawa Sylwestrowa, zapraszamy do zapoznania się z możliwością prezentacji Państwa imprezy w naszym portalu.

Jesteśmy jednym z największych serwisów sylwestrowych w polskim internecie notującym kilkaset tysięcy odsłon przed tą wyjątkową imprezą.
Dodaj ofertę
tel. 602 180 580 reklama@dlastudenta.pl
FB dlaMaturzysty.pl reklama