Makijaż sylwestrowy

2007-11-12
 Sylwester to okazja, by zabłyszczeć. Niech pomoże nam w tym specjalny makijaż wykonany właśnie na tą jedyną i niepowtarzalną noc. I niech towarzyszy mu odrobina fantazji!

W takim makijażu wskazane jest użycie kosmetyków z połyskującymi pigmentami. Elementy świecące są wręcz pożądane. Brokat? Jak najbardziej. Tylko bez przesady. Pamiętajmy, że to oczy stanowią najważniejszy element w naszym makijażu. I właśnie na nich powinnyśmy się skupić. Mają być mocno podkreślone, wyraziste. Takie spojrzenie wydobywa z nas tajemniczość i zmysłowość. Tegoroczny sylwestrowy make-up według zaleceń stylistów powinien bazować na srebrze i złocie. W obecny trend wpisują się również turkus i czekolada. Prym wiedzie jednak makijaż w chłodnej tonacji, czyli właśnie srebra. Jeśli chodzi o cienie do powiek, to panuje tu pewna zasada. A mianowicie, powinny idealnie harmonizować z kolorem kreacji. I tego trzeba się trzymać. I nie zapominajmy o ustach. Podobnie jak w andrzejkowym make-up’ie, tak i w tym przypadku stawiamy na naturalność. Zatem delikatny, lekko opalizujący błyszczyk będzie się idealnie komponował. Dopełnieniem sylwestrowego make-up’u powinny być zadbane paznokcie. Tutaj również  warto pomyśleć o połyskujących elementach (cyrkonie, diamenty itd.) Kolor lakieru powinien współgrać z kolorem ust i oczu. To ważne.

Jeśli już mamy koncepcję makijażu, to wypróbujmy ją w praktyce. Koniecznie. Może się przecież okazać, że jednak coś nie gra i nie o to nam chodziło. Mamy więc jeszcze czas, by skorygować to, czy tamto. A po co stresować się tuż przed wielkim wyjściem. Lepiej mieć wszystko zaplanowane.

I pamiętajmy, że najpiękniejszy makijaż to taki, który subtelnie podkreśla naszą urodę. To właśnie minimalistyczne akcenty wydobywają z nas to, co najpiękniejsze.

Katarzyna Stec
(katarzyna.stec@dlastudenta.pl)
Dodaj imprezę Jeśli jesteś właścicielem lokalu gdzie organizowana jest zabawa Sylwestrowa, zapraszamy do zapoznania się z możliwością prezentacji Państwa imprezy w naszym portalu.

Jesteśmy jednym z największych serwisów sylwestrowych w polskim internecie notującym kilkaset tysięcy odsłon przed tą wyjątkową imprezą.
Dodaj ofertę
tel. 602 180 580 reklama@dlastudenta.pl
FB dlaMaturzysty.pl reklama