Wenecja bez fajerwerków

2006-11-27

 Już od wielu lat obowiązuje w Wenecji zakaz używania fajerwerków. Zdecydowanie gorzej było z respektowaniem owego przepisu.

Nawet jeśli stosowali się do niego rdzenni mieszkańcy tego pięknego miasta to turyści przybywający do Wenecji, by spędzić tam tę wyjątkową noc, przywozili z sobą setki kilogramów petard i sztucznych ogni.

Zakaz nie jest jakimś dziwnym wymysłem władz Wenecji. Został wprowadzony z racji zagrożenia pożarami. Trudno uwierzyć w pożary miasta na wodzie, ale tak własnie jest. Obawy sa uzasadnione, gdyż Wenecja pełna jest zabytków.

Władze Wenecji zapowiadają "zerową tolerancję" dla fajerwerków w tegoroczną sylwestrową noc.


Pobłażania nie będzie ani dla mieszkańców, ani dla turystów. . Teraz zakaz ma być konsekwentnie egzekwowany. Za używanie fajerwerków grożą grzywny.

Dodaj imprezę Jeśli jesteś właścicielem lokalu gdzie organizowana jest zabawa Sylwestrowa, zapraszamy do zapoznania się z możliwością prezentacji Państwa imprezy w naszym portalu.

Jesteśmy jednym z największych serwisów sylwestrowych w polskim internecie notującym kilkaset tysięcy odsłon przed tą wyjątkową imprezą.
Dodaj ofertę
tel. 602 180 580 reklama@dlastudenta.pl
FB dlaMaturzysty.pl reklama