Męski Sylwester

2006-11-27

 Moi drodzy,

Ponieważ jestem w tym dziale jedynie gościem, ograniczę męsko-szowinistyczne stwierdzenia i dwuznaczne aluzje seksualne do minimum.

Nie wspomnę więc o tym, że sylwester z całą swoją magią, wrażeniem bezpowrotnego tracenia czegoś, chęcią zatrzymania chwili, a jednocześnie ogromna ekscytacją towarzyszącą temu wydarzeniu - jest idealną wręcz okazja aby uwieść z natury podatną na wszelkie bodźce sensualne kobietę.

Nie dodam też, że znam mnóstwo dziewczyn, które właśnie na Sylwester 2000 zaplanowały moment swojej seksualnej inicjacji. Powstrzymam się również od dowodzenia, iż kobiety spędzające niezliczone godziny przed lustrem, wydającym fortunę na kreacje, fryzjerów itd. tylko po to by zaciągnąć swoich facetów na jakieś wiejące nudą, pozbawione "duszy" bale, na których można udowodnić swój wyższy jakoby status społeczny- zasługują jedynie na uśmiech politowana.

Powiem natomiast tyle - Sylwester i dla faceta i kobiety oznacza jedno, mamy już jeden rok mniej aby cieszyć się tym wspaniałym cudem jakim jest życie i jeśli ktoś mi powie, że to truizm, to proponuję aby rozważył niniejszą wypowiedź, tak w okolicy sylwestra 2060.

Stary człowiek docenia więcej...

Piotr Lenarczyk

Dodaj imprezę Jeśli jesteś właścicielem lokalu gdzie organizowana jest zabawa Sylwestrowa, zapraszamy do zapoznania się z możliwością prezentacji Państwa imprezy w naszym portalu.

Jesteśmy jednym z największych serwisów sylwestrowych w polskim internecie notującym kilkaset tysięcy odsłon przed tą wyjątkową imprezą.
Dodaj ofertę
tel. 602 180 580 reklama@dlastudenta.pl
FB dlaMaturzysty.pl reklama